VC Bekkevoort - Uitslagen 4 prov
VC Bekkevoort

VC Clubblad bij elke thuiswedstrijd

 

  4 PROV          SEIZOEN 2017-2018                    UITSLAGEN

Uitslagen en kalender speeldag 20
Datum   Uitslag
17-02-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KVC.LANGDORP B
2 - 4
17-02-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B SC.AARSCHOT B
7 - 4
18-02-2018 14:30 WOLFSDONK SP. B MEENSEL-KIEZEGEM
0 - 3
18-02-2018 15:00 HO.TESTELT FC.AVERBODE-OKSELAAR B
8 - 0
18-02-2018 15:00 KORBEEK SP. SMS.LUBBEEK B
1 - 1
18-02-2018 15:00 KDN.UNITED B SP.MOLENBEEK
1 - 7
18-02-2018 15:00 KFC.ZICHEM TIELT-WINGE 3000 B
2 - 0
18-02-2018 15:00 FC.RILLAAR SP. B SK.DEURNE
0 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 19
Datum   Uitslag
08-02-2018 20:00 SNA.KEIBERG B VC.BEKKEVOORT B
PP
10-02-2018 18:00 KVC.LANGDORP B SMS.LUBBEEK B
2 - 0
10-02-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 B KDN.UNITED B
5 - 1
11-02-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KFC.ZICHEM
0 - 6
11-02-2018 15:00 SK.DEURNE WOLFSDONK SP. B
3 - 4
11-02-2018 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM HO.TESTELT
1 - 3
11-02-2018 15:00 SP.MOLENBEEK KORBEEK SP.
1 - 1
11-02-2018 15:00 SC.AARSCHOT B FC.RILLAAR SP. B
10 - 2

Uitslagen en kalender inhaalwedstrijd
Datum   Uitslag
04-02-2018 14:00 SK.DEURNE SMS.LUBBEEK B
1 - 2
04-02-2018 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM SP.MOLENBEEK
3 - 1
04-02-2018 15:00 SC.AARSCHOT B KORBEEK SP.
1 - 3
04-02-2018 15:00 FC.RILLAAR SP. B HO.TESTELT
0 - 6
04-02-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B TIELT-WINGE 3000 B
3 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 18
Datum   Uitslag
27-01-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KVC.LANGDORP B
3 - 3
27-01-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B SP.MOLENBEEK
0 - 5
28-01-2018 14:30 WOLFSDONK SP. B SC.AARSCHOT B
1 - 0
28-01-2018 15:00 KORBEEK SP. TIELT-WINGE 3000 B
1 - 0
28-01-2018 15:00 HO.TESTELT SK.DEURNE
3 - 1
28-01-2018 15:00 KFC.ZICHEM MEENSEL-KIEZEGEM
0 - 0
28-01-2018 15:00 KDN.UNITED B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
1 - 1
28-01-2018 15:00 FC.RILLAAR SP. B SNA.KEIBERG B
0 - 5 (F1)

Uitslagen en kalender speeldag 17
Datum   Uitslag
20-01-2018 18:00 KVC.LANGDORP B SP.MOLENBEEK
4 - 2
20-01-2018 19:30 SNA.KEIBERG B WOLFSDONK SP. B
PP
20-01-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B FC.RILLAAR SP. B
3 - 0
20-01-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 B SMS.LUBBEEK B
4 - 1
21-01-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KORBEEK SP.
0 - 4
21-01-2018 15:00 SK.DEURNE KFC.ZICHEM
2 - 1
21-01-2018 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM KDN.UNITED B
4 - 0
21-01-2018 15:00 SC.AARSCHOT B HO.TESTELT
0 - 4

Uitslagen en kalender speeldag 16
Datum   Uitslag
13-01-2018 19:30 WOLFSDONK SP. B VC.BEKKEVOORT B
2 - 1
13-01-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 2
14-01-2018 14:30 KFC.ZICHEM SC.AARSCHOT B
2 - 0
14-01-2018 14:30 HO.TESTELT SNA.KEIBERG B
4 - 0
14-01-2018 14:30 KDN.UNITED B SK.DEURNE
1 - 3
14-01-2018 14:30 KORBEEK SP. MEENSEL-KIEZEGEM
1 - 4
14-01-2018 14:30 SP.MOLENBEEK TIELT-WINGE 3000 B
1 - 4
14-01-2018 14:30 FC.RILLAAR SP. B KVC.LANGDORP B
1 - 4

Uitslagen en kalender speeldag 15
Datum   Uitslag
09-12-2017 19:30 WOLFSDONK SP. B KVC.LANGDORP B
2 - 0
09-12-2017 19:30 SNA.KEIBERG B KDN.UNITED B
2 - 1
09-12-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B KFC.ZICHEM
1 - 4
10-12-2017 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B TIELT-WINGE 3000 B
PP
10-12-2017 14:30 MEENSEL-KIEZEGEM SP.MOLENBEEK
PP
10-12-2017 14:30 SK.DEURNE SMS.LUBBEEK B
PP
10-12-2017 14:30 SC.AARSCHOT B KORBEEK SP.
PP
10-12-2017 14:30 FC.RILLAAR SP. B HO.TESTELT
PP

Uitslagen en kalender speeldag 14
Datum   Uitslag
02-12-2017 18:00 KVC.LANGDORP B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
2 - 0
02-12-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B SC.AARSCHOT B
2 - 0
02-12-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B MEENSEL-KIEZEGEM
0 - 1
03-12-2017 14:30 KFC.ZICHEM FC.RILLAAR SP. B
2 - 0
03-12-2017 14:30 KDN.UNITED B VC.BEKKEVOORT B
2 - 2
03-12-2017 14:30 KORBEEK SP. SNA.KEIBERG B
6 - 2
03-12-2017 14:30 SP.MOLENBEEK SK.DEURNE
1 - 3
03-12-2017 14:30 HO.TESTELT WOLFSDONK SP. B
3 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 13
Datum   Uitslag
25-11-2017 18:00 KVC.LANGDORP B HO.TESTELT
0 - 3
25-11-2017 19:30 SNA.KEIBERG B SMS.LUBBEEK B
1 - 2
25-11-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B KORBEEK SP.
1 - 5
26-11-2017 14:30 SK.DEURNE TIELT-WINGE 3000 B
2 - 0
26-11-2017 14:30 SC.AARSCHOT B SP.MOLENBEEK
2 - 2
26-11-2017 14:30 FC.RILLAAR SP. B KDN.UNITED B
1 - 0
26-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B KFC.ZICHEM
2 - 2
26-11-2017 14:30 MEENSEL-KIEZEGEM FC.AVERBODE-OKSELAAR B
8 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 12
Datum   Uitslag
18-11-2017 18:00 KVC.LANGDORP B MEENSEL-KIEZEGEM
1 - 3
18-11-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B VC.BEKKEVOORT B
1 - 3
18-11-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B SC.AARSCHOT B
1 - 2
19-11-2017 14:30 SK.DEURNE FC.AVERBODE-OKSELAAR B
8 - 1
19-11-2017 14:30 SP.MOLENBEEK SNA.KEIBERG B
3 - 2
19-11-2017 14:30 KFC.ZICHEM HO.TESTELT
1 - 3
19-11-2017 14:30 KORBEEK SP. FC.RILLAAR SP. B
8 - 0
19-11-2017 14:30 KDN.UNITED B WOLFSDONK SP. B
0 - 4

Uitslagen en kalender speeldag 11
Datum   Uitslag
11-11-2017 19:30 SNA.KEIBERG B TIELT-WINGE 3000 B
1 - 1
11-11-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B SP.MOLENBEEK
4 - 2
12-11-2017 14:30 HO.TESTELT KDN.UNITED B
1 - 0
12-11-2017 14:30 KFC.ZICHEM KVC.LANGDORP B
4 - 0
12-11-2017 14:30 SC.AARSCHOT B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
7 - 0
12-11-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B KORBEEK SP.
1 - 2
12-11-2017 14:30 FC.RILLAAR SP. B SMS.LUBBEEK B
3 - 2
12-11-2017 14:30 SK.DEURNE MEENSEL-KIEZEGEM
0 - 7

Uitslagen en kalender speeldag 10
Datum   Uitslag
04-11-2017 18:00 KVC.LANGDORP B SK.DEURNE
1 - 3
04-11-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B WOLFSDONK SP. B
2 - 2
04-11-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B VC.BEKKEVOORT B
6 - 1
05-11-2017 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SNA.KEIBERG B
0 - 1
05-11-2017 14:30 KDN.UNITED B KFC.ZICHEM
1 - 7
05-11-2017 14:30 KORBEEK SP. HO.TESTELT
3 - 4
05-11-2017 14:30 SP.MOLENBEEK FC.RILLAAR SP. B
1 - 2
05-11-2017 14:30 MEENSEL-KIEZEGEM SC.AARSCHOT B
1 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 9
Datum   Uitslag
28-10-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
2 - 3
28-10-2017 19:30 SNA.KEIBERG B MEENSEL-KIEZEGEM
2 - 2
29-10-2017 15:00 HO.TESTELT SMS.LUBBEEK B
5 - 1
29-10-2017 15:00 KFC.ZICHEM KORBEEK SP.
2 - 4
29-10-2017 15:00 KDN.UNITED B KVC.LANGDORP B
3 - 2
29-10-2017 15:00 WOLFSDONK SP. B SP.MOLENBEEK
4 - 2
29-10-2017 15:00 FC.RILLAAR SP. B TIELT-WINGE 3000 B
0 - 2
29-10-2017 15:00 SC.AARSCHOT B SK.DEURNE
2 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 8
Datum   Uitslag
21-10-2017 19:30 KVC.LANGDORP B SC.AARSCHOT B
3 - 8
21-10-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B KFC.ZICHEM
1 - 3
21-10-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B WOLFSDONK SP. B
0 - 1
22-10-2017 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B FC.RILLAAR SP. B
4 - 1
22-10-2017 15:00 SP.MOLENBEEK HO.TESTELT
0 - 2
22-10-2017 15:00 SK.DEURNE SNA.KEIBERG B
5 - 5
22-10-2017 15:00 KORBEEK SP. KDN.UNITED B
5 - 0 FF
22-10-2017 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM VC.BEKKEVOORT B
9 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 7
Datum   Uitslag
14-10-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B SK.DEURNE
4 - 3
14-10-2017 19:30 SNA.KEIBERG B SC.AARSCHOT B
2 - 2
15-10-2017 15:00 KDN.UNITED B SMS.LUBBEEK B
3 - 3
15-10-2017 15:00 KORBEEK SP. KVC.LANGDORP B
1 - 0
15-10-2017 15:00 WOLFSDONK SP. B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
2 - 0
15-10-2017 15:00 KFC.ZICHEM SP.MOLENBEEK
1 - 4
15-10-2017 15:00 HO.TESTELT TIELT-WINGE 3000 B
4 - 0
15-10-2017 15:00 FC.RILLAAR SP. B MEENSEL-KIEZEGEM
2 - 10

Uitslagen en kalender speeldag 6
Datum   Uitslag
07-10-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B KORBEEK SP.
1 - 2
07-10-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B KFC.ZICHEM
2 - 0
08-10-2017 16:00 KVC.LANGDORP B SNA.KEIBERG B
1 - 0
08-10-2017 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B HO.TESTELT
2 - 3
08-10-2017 15:00 SK.DEURNE FC.RILLAAR SP. B
5 - 0
08-10-2017 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM WOLFSDONK SP. B
2 - 0
08-10-2017 15:00 SP.MOLENBEEK KDN.UNITED B
3 - 1
08-10-2017 15:00 SC.AARSCHOT B VC.BEKKEVOORT B
3 - 3

Uitslagen en kalender speeldag 5
Datum   Uitslag
30-09-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B SNA.KEIBERG B
6 - 3
30-09-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B KVC.LANGDORP B
5 - 1
01-10-2017 17:00 WOLFSDONK SP. B SK.DEURNE
2 - 3
01-10-2017 15:00 FC.RILLAAR SP. B SC.AARSCHOT B
0 - 5
01-10-2017 15:00 HO.TESTELT MEENSEL-KIEZEGEM
3 - 2
01-10-2017 15:00 KFC.ZICHEM FC.AVERBODE-OKSELAAR B
0 - 2
01-10-2017 15:00 KORBEEK SP. SP.MOLENBEEK
3 - 1
01-10-2017 15:00 KDN.UNITED B TIELT-WINGE 3000 B
1 - 3

Uitslagen en kalender speeldag 4
Datum   Uitslag
23-09-2017 18:00 KVC.LANGDORP B VC.BEKKEVOORT B
1 - 1
23-09-2017 19:30 SNA.KEIBERG B FC.RILLAAR SP. B
4 - 3
23-09-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B KORBEEK SP.
3 - 4
24-09-2017 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KDN.UNITED B
3 - 0
24-09-2017 15:00 SK.DEURNE HO.TESTELT
0 - 8
24-09-2017 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM KFC.ZICHEM
4 - 0
24-09-2017 15:00 SP.MOLENBEEK SMS.LUBBEEK B
4 - 2
24-09-2017 15:00 SC.AARSCHOT B WOLFSDONK SP. B
1 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 3
Datum   Uitslag
16-09-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B TIELT-WINGE 3000 B
0 - 2
17-09-2017 14:30 WOLFSDONK SP. B SNA.KEIBERG B
0 - 3
17-09-2017 15:00 KFC.ZICHEM SK.DEURNE
0 - 3
17-09-2017 15:00 HO.TESTELT SC.AARSCHOT B
5 - 0 (F1)
17-09-2017 15:00 KDN.UNITED B MEENSEL-KIEZEGEM
2 - 4
17-09-2017 15:00 SP.MOLENBEEK KVC.LANGDORP B
5 - 0
17-09-2017 15:00 KORBEEK SP. FC.AVERBODE-OKSELAAR B
3 - 0
17-09-2017 15:00 FC.RILLAAR SP. B VC.BEKKEVOORT B
2 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 2
Datum   Uitslag
09-09-2017 18:00 KVC.LANGDORP B FC.RILLAAR SP. B
 2 - 2 
09-09-2017 19:30 SNA.KEIBERG B HO.TESTELT
2 - 9
09-09-2017 19:30 VC.BEKKEVOORT B WOLFSDONK SP. B
3 - 0
09-09-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B SP.MOLENBEEK
0 - 0
10-09-2017 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SMS.LUBBEEK B
2 - 3
10-09-2017 15:00 SC.AARSCHOT B KFC.ZICHEM
2 - 3
10-09-2017 15:00 MEENSEL-KIEZEGEM KORBEEK SP.
1 - 0
10-09-2017 15:00 SK.DEURNE KDN.UNITED B
6 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 1
Datum   Uitslag
02-09-2017 18:00 KDN.UNITED B SC.AARSCHOT B
3 - 2
02-09-2017 19:30 SMS.LUBBEEK B MEENSEL-KIEZEGEM
2 - 5
02-09-2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 B KVC.LANGDORP B
1 - 0
03-09-2017 17:00 WOLFSDONK SP. B FC.RILLAAR SP. B
2 - 0
03-09-2017 15:00 KFC.ZICHEM SNA.KEIBERG B
0 - 5
03-09-2017 15:00 KORBEEK SP. SK.DEURNE
0 - 1
03-09-2017 15:00 HO.TESTELT VC.BEKKEVOORT B
4 - 1
03-09-2017 15:00 SP.MOLENBEEK FC.AVERBODE-OKSELAAR B
3 - 1




Today, there have been 1 visitors (23 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=