VC Bekkevoort - Volgende speeldag
VC Bekkevoort

VC Clubblad bij elke thuiswedstrijd

 

U vindt onderstaande kalender via : http://www.belgianfootball.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters
U tikt ons stamnr (5559) in en dan klikken op opzoeken

  

BRABANT (18-09-2017-28-09-2017)
KAMPIOENSCHAP
WO 20/09 18:00 U9 REGIONAAL (9R1) VS.KORTENAKEN B(06825) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: JACQUES VANDEPUT - TERR.3
NIEUWSTRAAT 31
3471 HOELEDEN(2444)
016/77.75.74
 
VR 22/09 20:00 U21 REGIONAAL (21C) VC.BEKKEVOORT(05559) -
SNA.KEIBERG(09470)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:KEMPENEERS RONNY(3)
ZA 23/09 18:00 4E PROVINCIALE B (4B) KVC.LANGDORP B(05767) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: OP 'T SANT (GIJMEL) - TERR.1
GIJMELSESTEENWEG Z/N
3201 LANGDORP(2142)
0493/63.39.52
REF:VAN CAUTER JOHANNES(4)
ZA 23/09 15:00 U15 REGIONAAL (15M1) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
WOLFSDONK SP. B(07162)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:CAVERNEELS JIMMY(3)
ZA 23/09 12:00 U15 REGIONAAL (15R1) SC.AARSCHOT B(09504) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: LAAKSITE - TERR.3
GROTE LAAKWEG 29
3200 AARSCHOT(2142)
REF:COLEMONT JOACHIM(3)
ZA 23/09 13:00 U12 REGIONAAL (12B1) VC.BEKKEVOORT R(05559) -
RC.BUTSEL(09270)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 23/09 13:00 U11 REGIONAAL (11A1) SMS.LUBBEEK A(05040) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: GEMEENTEPARK - TERR.3
GELLENBERG 18A
3210 LUBBEEK(2442)
016/63.51.36
 
ZA 23/09 10:00 U10 REGIONAAL (10K1) VC.BEKKEVOORT(05559) -
KFC.DIEST B(00041)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 23/09 11:30 U9 REGIONAAL (9I1) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
TIELT-WINGE 3000 A(05337)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.2
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 23/09 11:30 U9 REGIONAAL (9R1) SK.DEURNE(07921) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: HASSELTSEBAAN - TERR.2
HASSELTSEBAAN
3290 DEURNE(2046)
 
ZA 23/09 09:30 U8 REGIONAAL (8C1) SPARTA SCHAFFEN B(09618) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP.HEZERHEIDE - TERR.1
BARENBERGSESTEEWEG
3290 DIEST(2145)
 
ZA 23/09 10:00 U8 REGIONAAL (8P1) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
KVV.SCHERPENHEUVEL(00981)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.3
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 23/09 10:00 U7 REGIONAAL (7B1) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
VK.LINDEN A(08522)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.2
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 23/09 10:00 U7 REGIONAAL (7Y1) HO.BIERBEEK B(03889) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: WIJNENBERG - TERR.1(SYNTH)
WIJNENBERG 1
3360 BIERBEEK(2541)
016/46.19.24
 
ZA 23/09 11:30 U6 REGIONAAL (6B1) KDN.UNITED(07758) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: OEP DEN BERG - TERR.2
VEELIEDENSTRAAT 70
3221 NIEUWRODE(2242)
016/56.80.68
 
ZO 24/09 18:00 2E PROVINCIALE A (2A) CR.VISSENAKEN(06914) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: ST.-PIETERSSTRAAT - TERR.1(SYNTH)
ST.-PIETERSSTRAAT
3300 VISSENAKEN(2543)
016/82.39.20
REF:CUYPERS PATRICK(5)
AR1:LALMAN DIRK(6)
AR2:VOS JOZEF(6)
Today, there have been 3 visitors (79 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=