VC Bekkevoort - Volgende speeldag
VC Bekkevoort

VC Clubblad bij elke thuiswedstrijd

 

U vindt onderstaande kalender via : http://www.belgianfootball.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters
U tikt ons stamnr (5559) in en dan klikken op opzoeken

 

BRABANT (13-02-2018-23-02-2018)
KAMPIOENSCHAP
ZA 17/02 19:30 4E PROVINCIALE B (4B) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
SC.AARSCHOT B(09504)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:BROUWERS JULIAN(4)
ZA 17/02 09:30 U15 REGIONAAL (15J2) SMS.LUBBEEK A(05040) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: GEMEENTEPARK - TERR.2
GELLENBERG 18A
3210 LUBBEEK(2442)
016/63.51.36
REF:VAN HOLDERBEKE NOAH(2)
ZA 17/02 15:00 U15 REGIONAAL (15N2) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
SNA.KEIBERG B(09470)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:DELANDE MAURICE(4)
ZA 17/02 15:00 U11 REGIONAAL (11E2) HO.BIERBEEK B(03889) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: WIJNENBERG - TERR.1(SYNTH)
WIJNENBERG 1
3360 BIERBEEK(2541)
016/46.19.24
 
ZA 17/02 10:00 U10 REGIONAAL (10C2) VC.BEKKEVOORT(05559) -
TIELT-WINGE 3000(05337)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/02 13:00 U9 REGIONAAL (9P2) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
KFC.RAP.WEZEMAAL B(03908)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.3
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/02 11:30 U9 REGIONAAL (9R2) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
WOLFSDONK SP. C(07162)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.2
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/02 09:30 U8 REGIONAAL (8E2) RC.BUTSEL C(09270) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP. SPORT 'O' DROOM(SPORTO) - TERR.1(SYNTH)
KERKOMSESTEENWEG 49
3370 BOUTERSEM(2542)
 
ZA 17/02 13:00 U8 REGIONAAL (8M2) SK.WAANRODE(07480) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: STEENBERG - TERR.2
STEENBERG
3473 WAANRODE(2344)
016/77.12.69
 
ZA 17/02 10:00 U7 REGIONAAL (7E2) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
KV.BOUTERSEM(04839)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.2
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/02 13:30 U7 REGIONAAL (7S2) SK.RUMMEN-GEETBETS(03500) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: KERKVELD - TERR.2
GROTE BAAN
3454 RUMMEN(2347)
011/58.10.61
 
ZA 17/02 13:30 U6 REGIONAAL (6C2) VS.KORTENAKEN B(06825) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: JACQUES VANDEPUT - TERR.4
NIEUWSTRAAT 31
3471 HOELEDEN(2444)
016/77.75.74
 
ZO 18/02 15:00 2E PROVINCIALE A (2A) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
OHR.HULDENBERG A(06827)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:BAHKANI YOUSSEF(12)
AR1:LALMAN DIRK(3)
AR2:DIERICKX HUGO(2)
DO 22/02 19:30 U21 REGIONAAL (21C) VC.BEKKEVOORT(05559) -
RC.MELDERT(06370)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:LAUWERS KENNETH(4)
VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
WO 21/02 18:00 U8 ORG: VC.BEKKEVOORT(05559)
VC.BEKKEVOORT(05559) -
SNA.KEIBERG (09470)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
WO 21/02 18:30 U9 ORG: VC.BEKKEVOORT(05559)
VC.BEKKEVOORT(05559) -
FC.PERK (05576)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92

   


Today, there have been 1 visitors (12 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=