VC Bekkevoort - Uitslagen 4 prov
VC Bekkevoort

VC Clubblad bij elke thuiswedstrijd

 

  4 PROV          SEIZOEN 2018-2019                    UITSLAGEN

Uitslagen en kalender speeldag 17
Datum   Uitslag
05-01-2019 18:00 KAC.BETEKOM B K.ST.HAASRODE B
0 - 2
05-01-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN TIELT-WINGE 3000 B
0 - 1
05-01-2019 19:30 SNA.KEIBERG B SK.DEURNE
1 - 1
05-01-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B SC.AARSCHOT B
1 - 1
05-01-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
2 - 2
06-01-2019 14:00 VK.LINDEN B KORBEEK SP.
1 - 4
06-01-2019 14:30 KFC.ZICHEM KFC.KO.BEGIJNENDIJK
2 - 1

Uitslagen en kalender uitgestelde wedstrijden
Datum   Uitslag
20-12-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KAC.BETEKOM B
2 - 2
23-12-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B SC.AARSCHOT B
  -  

Uitslagen en kalender speeldag 16
Datum   Uitslag
15-12-2018 18:30 KVC.LANGDORP B KAC.BETEKOM B
1 - 0
15-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SPARTA SCHAFFEN
4 - 1
16-12-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SMS.LUBBEEK B
1 - 1
16-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT B SNA.KEIBERG B
ST
16-12-2018 14:30 SK.DEURNE KFC.ZICHEM
PP
16-12-2018 14:30 KORBEEK SP. VC.BEKKEVOORT B
11 - 0
16-12-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B VK.LINDEN B
0 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 15
Datum   Uitslag
08-12-2018 18:30 KVC.LANGDORP B SPARTA SCHAFFEN
2 - 4
08-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B VK.LINDEN B
3 - 0
09-12-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SNA.KEIBERG B
4 - 2
09-12-2018 14:30 KORBEEK SP. SMS.LUBBEEK B
5 - 1
09-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT B KFC.ZICHEM
1 - 0
09-12-2018 14:30 SK.DEURNE KFC.KO.BEGIJNENDIJK
1 - 2
09-12-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B VC.BEKKEVOORT B
1 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 14
Datum   Uitslag
01-12-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SC.AARSCHOT B
2 - 1
01-12-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B TIELT-WINGE 3000 B
1 - 5
01-12-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KORBEEK SP.
0 - 2
01-12-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B K.ST.HAASRODE B
1 - 0
02-12-2018 14:30 SPARTA SCHAFFEN KAC.BETEKOM B
0 - 1
02-12-2018 14:00 VK.LINDEN B KVC.LANGDORP B
1 - 1
02-12-2018 14:30 KFC.ZICHEM FC.AVERBODE-OKSELAAR B
1 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 13
Datum   Uitslag
24-11-2018 18:00 KAC.BETEKOM B VK.LINDEN B
2 - 3
24-11-2018 18:30 KVC.LANGDORP B VC.BEKKEVOORT B
4 - 3
24-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SMS.LUBBEEK B
1 - 0
25-11-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
1 - 4
25-11-2018 14:30 KORBEEK SP. KFC.ZICHEM
3 - 0
25-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT B SK.DEURNE
0 - 0
25-11-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B SNA.KEIBERG B
2 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 12
Datum   Uitslag
17-11-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KORBEEK SP.
2 - 2
17-11-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B KVC.LANGDORP B
1 - 4
17-11-2018 19:30 SNA.KEIBERG B K.ST.HAASRODE B
0 - 2
18-11-2018 14:00 VK.LINDEN B SPARTA SCHAFFEN
2 - 2
18-11-2018 14:30 KFC.ZICHEM TIELT-WINGE 3000 B
1 - 1
18-11-2018 14:30 SK.DEURNE FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 11
Datum   Uitslag
10-11-2018 18:00 KAC.BETEKOM B SMS.LUBBEEK B
5 - 1
10-11-2018 18:30 KVC.LANGDORP B SNA.KEIBERG B
2 - 2
10-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.ZICHEM
2 - 2
10-11-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN VC.BEKKEVOORT B
4 - 0
11-11-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SC.AARSCHOT B
2 - 1
11-11-2018 14:30 KORBEEK SP. SK.DEURNE
2 - 1
11-11-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
3 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 10
Datum   Uitslag
03-11-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B SPARTA SCHAFFEN
1 - 3
03-11-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B VK.LINDEN B
2 - 4
03-11-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK K.ST.HAASRODE B
1 - 2
03-11-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KAC.BETEKOM B
3 - 2
04-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT B KORBEEK SP.
1 - 4
04-11-2018 14:30 SK.DEURNE TIELT-WINGE 3000 B
1 - 1
04-11-2018 14:30 KFC.ZICHEM KVC.LANGDORP B
1 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 9
Datum   Uitslag
27-10-2018 18:00 KAC.BETEKOM B KFC.ZICHEM
1 - 3
27-10-2018 18:30 KVC.LANGDORP B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
3 - 4
27-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SK.DEURNE
1 - 0
27-10-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN SNA.KEIBERG B
2 - 1
28-10-2018 14:30 VK.LINDEN B SMS.LUBBEEK B
2 - 0
28-10-2018 15:00 KORBEEK SP. FC.AVERBODE-OKSELAAR B
3 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 8
Datum   Uitslag
20-10-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B VC.BEKKEVOORT B
1 - 3
20-10-2018 19:30 SNA.KEIBERG B VK.LINDEN B
2 - 3
20-10-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KAC.BETEKOM B
3 - 1
21-10-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B TIELT-WINGE 3000 B
0 - 4
21-10-2018 15:00 SK.DEURNE KVC.LANGDORP B
1 - 0
21-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT B K.ST.HAASRODE B
0 - 4
21-10-2018 15:00 KFC.ZICHEM SPARTA SCHAFFEN
0 - 3

Uitslagen en kalender speeldag 7
Datum   Uitslag
13-10-2018 18:00 KAC.BETEKOM B SK.DEURNE
2 - 2
13-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 0
13-10-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN KFC.KO.BEGIJNENDIJK
0 - 1
13-10-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B SNA.KEIBERG B
2 - 0
13-10-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 B KORBEEK SP.
0 - 0
14-10-2018 18:00 KVC.LANGDORP B SC.AARSCHOT B
3 - 3
14-10-2018 14:30 VK.LINDEN B KFC.ZICHEM
0 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 6
Datum   Uitslag
06-10-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK VK.LINDEN B
2 - 0
06-10-2018 19:30 SNA.KEIBERG B SMS.LUBBEEK B
5 - 0
07-10-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KVC.LANGDORP B
4 - 2
07-10-2018 15:00 SK.DEURNE SPARTA SCHAFFEN
1 - 2
07-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT B KAC.BETEKOM B
3 - 2
07-10-2018 15:00 KORBEEK SP. K.ST.HAASRODE B
1 - 1
07-10-2018 15:00 KFC.ZICHEM VC.BEKKEVOORT B
0 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 5
Datum   Uitslag
29-09-2018 18:30 KVC.LANGDORP B KORBEEK SP.
0 - 1
29-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B TIELT-WINGE 3000 B
5 - 2
29-09-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B KFC.ZICHEM
4 - 4
29-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN SC.AARSCHOT B
0 - 1
29-09-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
1 - 6
30-09-2018 17:00 KAC.BETEKOM B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 3
30-09-2018 14:30 VK.LINDEN B SK.DEURNE
1 - 1

Uitslagen en kalender speeldag 4
Datum   Uitslag
22-09-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SMS.LUBBEEK B
1 - 2
23-09-2018 15:00 TIELT-WINGE 3000 B KVC.LANGDORP B
2 - 2
23-09-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SPARTA SCHAFFEN
3 - 3
23-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT B VK.LINDEN B
2 - 5
23-09-2018 15:00 KFC.ZICHEM SNA.KEIBERG B
0 - 0
23-09-2018 15:00 KORBEEK SP. KAC.BETEKOM B
2 - 1
23-09-2018 15:00 SK.DEURNE VC.BEKKEVOORT B
4 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 3
Datum   Uitslag
15-09-2018 18:00 KAC.BETEKOM B TIELT-WINGE 3000 B
1 - 1
15-09-2018 18:30 KVC.LANGDORP B K.ST.HAASRODE B
0 - 3
15-09-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B SK.DEURNE
3 - 6
15-09-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
1 - 3
15-09-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B SC.AARSCHOT B
2 - 2
15-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN KORBEEK SP.
3 - 1
16-09-2018 14:30 VK.LINDEN B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
2 - 0

Uitslagen en kalender speeldag 2
Datum   Uitslag
08-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KAC.BETEKOM B
3 - 2
08-09-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KFC.ZICHEM
1 - 4
08-09-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 B SPARTA SCHAFFEN
0 - 3
09-09-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B VC.BEKKEVOORT B
5 - 4
09-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT B SMS.LUBBEEK B
4 - 1
09-09-2018 15:00 KORBEEK SP. VK.LINDEN B
3 - 4
09-09-2018 15:00 SK.DEURNE SNA.KEIBERG B
3 - 2

Uitslagen en kalender speeldag 1
Datum   Uitslag
01-09-2018 18:00 VK.LINDEN B TIELT-WINGE 3000 B
2 - 3
01-09-2018 18:00 KAC.BETEKOM B KVC.LANGDORP B
4 - 0
01-09-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KORBEEK SP.
1 - 3
01-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN K.ST.HAASRODE B
2 - 0
01-09-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
1 - 3
01-09-2018 19:30 SNA.KEIBERG B SC.AARSCHOT B
2 - 1
02-09-2018 15:00 KFC.ZICHEM SK.DEURNE
2 - 1





Today, there have been 5 visitors (16 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=