VC Bekkevoort - Volgende speeldag
VC Bekkevoort

VC Clubblad bij elke thuiswedstrijd

 

U vindt onderstaande kalender via : http://www.belgianfootball.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters
http://www.voetbalvlaanderen.be/nl/aanduidingen-scheidsrechters-0
U tikt ons stamnr (5559) in en dan klikken op opzoeken


 

BRABANT (09-11-2018-22-11-2018)
KAMPIOENSCHAP
ZA 10/11 19:30 4E PROVINCIALE B (4B) SPARTA SCHAFFEN(09618) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: WARANDESTADION - TERR.1
OMER VAN AUDENHOVENLAAN Z/N
3290 DIEST(2145)
013/782.729
REF:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 10/11 13:00 U17 REGIONAAL (G17L) VC.BEKKEVOORT(05559) -
RC.BUTSEL B(09270)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:MULIER JASPER(4)
ZA 10/11 09:30 U12 REGIONAAL (G12B) HO.VELTEM A(04246) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: IVO VAN DAMME - TERR.1(SYNTH)
OVERSTRAAT
3020 VELTEM-BEISEM(2339)
016/48.17.86
 
ZA 10/11 10:00 U10 REGIONAAL (G10O) VC.BEKKEVOORT(05559) -
CR.VISSENAKEN(06914)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 10/11 11:15 U9 REGIONAAL (G9F) KFC.HERENT C(03175) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: DE KEMPEN - TERR.1(SYNTH)
MECHELSESTEENWEG 634
3020 HERENT(2340)
016/22.48.97
 
ZA 10/11 13:00 U9 REGIONAAL (G9N) ST.NEERWINDEN B(09304) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: KRUISKENSTRAAT - TERR.3
SCHOOLSTRAAT Z/N
3400 NEERWINDEN(2645)
016/78.99.09
 
ZA 10/11 11:30 U8 REGIONAAL (G8H) RWL.SPORT C(07162) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: LANGESTRAAT - TERR.3
LANGESTRAAT
3202 RILLAAR(2243)
0472/71.29.50
 
ZA 10/11 10:00 U8 REGIONAAL (G8Q) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
VC.BEKKEVOORT C(05559)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.3
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 10/11 11:30 U6 REGIONAAL (G6E) VC.BEKKEVOORT(05559) -
VS.KORTENAKEN B(06825)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZO 11/11 14:30 2E PROVINCIALE A (2A) RWL.SPORT A(07162) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: SCHOONDERBUKENWEG - TERR.1
SCHOONDERBUKENWEG
3202 RILLAAR(2243)
0472/71.29.50
REF:VANDELOOK BART(2)
AR1:BERGÉ KOEN(6)
AR2:MARTENS GEOFFREY(6)
ZA 17/11 13:00 U17 REGIONAAL (G17L) VC.BEKKEVOORT(05559) -
VS.KORTENAKEN(06825)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:RAEYEN MARC(2)
ZA 17/11 12:00 U12 REGIONAAL (G12B) SNA.KEIBERG A(09470) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: WEG MESSELBROEK - TERR.3
WEG MESSELBROEK
3271 ZICHEM(2144)
013/77.47.14
 
ZA 17/11 09:30 U11 REGIONAAL (G11H) RD.ZOUTLEEUW(07015) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: STADION MAURICE JANSSENS - TERR.2
STATIONSSTRAAT 46
3440 ZOUTLEEUW(2546)
011/78.06.78
 
ZA 17/11 09:30 U10 REGIONAAL (G10O) RC.BUTSEL B(09270) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP. SPORT 'O' DROOM(SPORTO) - TERR.1(SYNTH)
KERKOMSESTEENWEG 49
3370 BOUTERSEM(2542)
 
ZA 17/11 10:00 U9 REGIONAAL (G9F) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
RC.BUTSEL B(09270)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.2
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/11 11:30 U9 REGIONAAL (G9N) SK.DEURNE(07921) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
 
 
CMP: HASSELTSEBAAN - TERR.1
HASSELTSEBAAN
3290 DEURNE(2046)
 
ZA 17/11 10:00 U8 REGIONAAL (G8H) VC.BEKKEVOORT A(05559) -
SNA.KEIBERG(09470)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.2
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/11 12:00 U8 REGIONAAL (G8Q) VC.BEKKEVOORT B(05559) -
SC.AARSCHOT C(09504)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.3
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/11 13:00 U8 REGIONAAL (G8Q) VC.BEKKEVOORT C(05559) -
KFC.BAAL C(03660)
 
 
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.3
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
 
ZA 17/11 11:00 U7 REGIONAAL (G7Q) TIELT-WINGE 3000 A(05337) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: TIENSESTEENWEG - TERR.3
TIENSESTEENWEG 11
3390 ST-JORIS-WINGE(2343)
0475/545.664
 
ZA 17/11 13:00 U6 REGIONAAL (G6E) VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
VC.BEKKEVOORT(05559)
 
 
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.5
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
 
ZO 18/11 14:30 2E PROVINCIALE A (2A) VK.HOLSBEEK A(07783) -
VC.BEKKEVOORT A(05559)
 
 
CMP: VERHAEGENSTRAAT - TERR.1
VERHAEGENSTRAAT 28A
3220 HOLSBEEK(2341)
016/44.37.36
REF:HOUWAER JARI(2)
AR1:SMEULDERS WIM(3)
AR2:MERCKX ARMAND(3)
VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZA 10/11 11:30 U11 ORG: SK.RUMMEN(03500)
SK.RUMMEN(03500) -
VC.BEKKEVOORT (05559)
 
 
CMP: KERKVELD - TERR.2
GROTE BAAN
3454 RUMMEN(2347)
011/58.10.61
 

  
 

 


Today, there have been 6 visitors (68 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=